10
מי עשה לנו את החתונה?
ברנע שירותי מוסיק... 60 חתונות
       
ערן ברנע הוא הרבה יותר מדיג'יי! מעבר למסיבה המשוגעת, הוא עזר לנו בקבלת החלטות כמו האביזרים לרחבה (צילם, קנה, הביא, חילק....), בטיפים לסידור המקום, הרכיב לנו ביצוע של שיר כניסה לחופה ועוד... ואם נחזור למסיבה - 9 שעות של חתונה זה ממש לא פשוט, וערן הצליח להחזיק את כולם על הרגליים עד לצ'ייסר האחרון!
ענת מנוס | Anat M... 17 חתונות
       
ענת היקרה!! אין מספיק מילים בשביל לשבח אותך.... נתחיל מהשמלות המהממות, הפשוטות, החלקות ועם זאת הכל-כך "פיין", הכי שיקיות שיש, הכי מיוחדות והכי יפות!! וכל זאת עוד לפני שבכלל ביקרתי אצלך בפעם הראשונה.... כל התהליך מהרגע שדרכנו אצלך כל בנות המשפחה - היה כייפי, מקצועי, אישי, תומך ומהנה! התרגשתי לפני כל מדידה, גם מהציפייה לראות במה עוד התקדמנו, וגם מהציפייה לראות אותך שוב :) תודה רבה על שמלה מושלמת, מיוחדת, מהבד הכי יפה שיש, עם הכיסים המושלמים והגב הפתוח, שמלה שעד עכשיו אני בוהה בה בתמונות! וכמובן תודה לך שהיית את!
אביגדור 41 חתונות
       
עוד לפני שדרכנו באביגדור לא היה לנו ספק שזו תהיה הבחירה שלנו. המקום הכי יפה, אינטימי אבל לא קטן מידי, מקצועי, טעים, מגניב ומה לא... שאפשר לבקש :) זכינו בדניה שליוותה אותנו מהרגע הראשון ועד יום החתונה עצמו (כולל!), הייתה תמיד זמינה, לכל שאלה, בקשה ושיגוע כזה או אחר. זכינו במתן הבעלים שניהל לנו את האירוע בצורה מדהימה, בארז וחנן שהיו נוכחים והסתובבו סביב האוכל לאורך כל החתונה, ובכלל בכל הצוות המדהים! קיבלנו פידבקים מהממים על האוכל, על האווירה, על הקונספט ועל הכל בעצם... מתן ודניה - הייתם לא יאומן - בלעדיכם זה לא היה אותו דבר!
עידו פריד עיצוב ו... 7 חתונות
       
אין על עידו וליהיא!!! הייתם מושלמים, מרגע הפגישה הראשונה (שיצאנו גם ממנה בשלל רב!), ועד לשיחות היומיומיות בשבוע שלפני החתונה כדי להחליט איזה פרחים יהיו - לא תיארתי לעצמי שזו החלטה כזו קשה! :) ליהיא הייתה קשובה, זמינה, נחמדה וכייפית, כשהגענו לאולם נדהמנו לגלות כמה יופי הם הוסיפו למקום! וכמובן לא אשכח לציין את המסרקיות, הקשתות והדשים לבגד שהכינו לנו וחיכו לאורחים עם כניסתם למקום! הכל היה מושלם, אתם אנשים מיוחדים, חמים, והיה לנו העונג לעבוד מולכם.