3
מי עשה לנו את החתונה?
שבע-מקום לאירועים 72 חתונות
       
הגענו לשבע בעקבות ארוע שהיינו בו ומאוד נהנו. כבר מהפגישה הראשונה עם נתי המדהימה, הרגשנו שזה מקום מקצועי, שיודע לעבוד כמו שצריך, נותן את הדעת לפרטים הכי קטנים, ובאמת בא לטובת הזוג. לאורך כל הדרך, נתי, ריטה, שניר ורן נתנו לנו יחס מהמם, אדיב והכי באו לקראתנו בכל מה שביקשנו. הארוע עבר בלי תקלות! ידענו שאנחנו בידיים טובות וזה הרגיע אותנו. קבלנו מחמאות על האוכל המיוחד והטעים, על השרות המטורף שהאורחים קבלו מהמלצרים והברמנים ומכל הצוות שנכח במקום. מקום של איכות, מקצוענות ומיוחד בעיצובו האורבני ובאוכל שלו, ממליצים בחום רב!!!
דרור גבע | שמלות ... 2 חתונות
       
אל דרור הגעתי אחרי שהייתי קצת מיואשת כי לא התחברתי לשמלות שראיתי. ואצלו מיד אהבתי את הדגם שראיתי באתר, הוא היה הכי מקצועי, נתן לי עצות אמיתיות, קשוב לבקשות ולרצונות שלי, מחיר הגון. ממליצה בחום!
Bazaar by omer mi... 63 חתונות
       
כבר בטעימות ידענו שהאוכל מיוחד וטעים! האורחים שיבחו את המיוחדות, האיכות והשרות היוצא מן הכלל של כל הצוות.
מורן מעיין צלם 27 חתונות
       
מהפגישה הראשונה עם מורן היה חיבור, אהבנו מאוד את העבודות שלו, ומיד סגרנו. ביום החתונה הוא זרם עם הבקשות שלנו, לא לחץ לצילומים מיוחדים, הרוגע שלו והמקצוענות שלו גרמו לנו להרגיש בידיים טובות, וככה גם לאורך כל הארוע. דאג לבדוק אתנו שהצטלמנו עם כולם, ותמיד היה ברחבת הריקודים! מורן הכי מקצועי שיש, כל תמונה שלו מעולה! פוטוגנית! בלי העמדות מיותרות, טבעיות ויפות!! ממליצים בחום!

החתונה של תאיר ומשה 27.2.17 | שבע-מקום לאירועים

שמור חתונה 3
מרכז   משולב   חורף
פיתוח: אראדון בניית אתרים