3
מי עשה לנו את החתונה?
הנחלה 78 חתונות
       
נהננו מכל רגע. מהפגישה הראשונה ועד הרגע האחרון! אין על הנחלה. היופי, הסבלנות, האיכות, היחס. מושלם
Photomobil | פוטו... 106 חתונות
       
אין כמוכם! אטרקציה מטורפת, מקורית ומהממת! האורחים התלהבו בטירוף ולא הפסיקו לשבח את הרעיון. היו מאוד מרוצים שקיבלו את המגנט כבר ביציאה מהרכב וכמובן גם שהתמונות עלו לפייסבוק. קיבלנו יחס חם ואישי ונהננו מכל התהליך עם פוטומוביל! ממליצים בחום!!!
יאיר שילוח | Yair... 11 חתונות
       
יאיר שילוח המדהים!!! אחת הבחירות הטובות, הוא קליל, זורם ומוכשר בטירוף! מאוד אהבנו שהוא גם מצלם וגם העורך של הסרטונים ובעיקר שהוא לא מביים יותר מידי אלא מצלם את הרגע והפשטות! מאוד מאוד מרוצים ומאוד ממליצים! הידיים הכי טובות שיש
לוז | Luz 60 חתונות
       
לוז מהממים! עוד שהתארסנו היה לנו ברור שהם יהיו הצלמים שלנו... והאמת היא שרק איתם נפגשנו כי לא היה צורך בעוד. מיוחדים, קשובים, מקצועיים ומוכשרים! ידענו שאנחנו בידיים טובות מההתחלה והכל הוכיח את עצמו. אביב ונועם דאגו לנו לאורך כל היום, ניהלו את הלוז והתחשבו במה שרצינו. מרוצים מאוד מאוד וממליצים בחום! הם הכי מיוחדים בארץ!
עלי דפנה - הקייטר... 65 חתונות
       
שסגרנו בנחלה לא היה לנו ספק שהקייטרינג שנבחר בו הוא כמובן הקייטרינג של המקום- עלי דפנה! היחס המדהים שקיבלנו מללי ומיכל, הטעימות שהיו מעבר לכל ציפייה, האוכל הטעים והתגובות המעולות שקיבלנו מהאורחים- מוכיחים שבחרנו נכון! הם מקצועיים, אדיבים, חמים וסבלניים. נהננו מכל רגע!
פיתוח: אראדון בניית אתרים