5
מי עשה לנו את החתונה?
אניה פליט | anya ... 15 חתונות
       
אניה המקסימה והשמלות הכל כך מיוחדות שלה! איזה כייף זה ללבוש שמלה לא שגרתית ולא כמו כל הכלות, פשוט הרגשתי נסיכה! אל אניה הגעתי מצפייה בסרטוני וידיאו של חתונות, תוך כדי הצפייה הודעתי לבן זוגי שמצאתי את השמלה המיועדת על הכלה בסרטון וכעת רק צריך למצוא את המעצבת שלה! אחרי חיפושים ברשת הגעתי לאניה פליט, מעצבת השמלה, והשמלה הייתה שמלה הראשונה והאחרונה שמדדתי. באותו הרגע הבנתי שהיא המיועדת ואין צורך לחפש יותר. אי אפשר למנות את כמות המחמאות שקיבלתי על השמלה, ואין מרוצה ממני, כל התהליך בסטודיו היה נעים ואישי פשוט מדהים! ממליצה בחום רב!
Yoni Sherman Phot... 24 חתונות
       
יוני והצוות המדהים שלו! כמה שבחים קיבלנו על הצלמים ברחבה! על איך שהם ידעו לתפוס כל רגע בעל חשיבות בלי להפריע לזרימה הטבעית של הערב והקהל. עברנו יום עמוס עם הצוות של יוני והם פשוט הרבה יותר ממדהימים! דבר ראשון בפן האומנותי שלהם, איך שהם יודעים לראות את התמונה המושלמת בתוך ענף שנפל אתמול על הכביש כתוצאה מהסופה ולהוציא מזה תמונות מטורפות! ודבר שני לוויב ולאווירה המטורפת שלהם, צוות מגובש ומצחיק שגם אותנו (כזוג שלא אוהב להצטלם) הצליחו להכניס לאווירה ולגרום לנו להשתחרר, אם זה להצחיק אותנו או לחזק אותנו עם תמונות מדהימות במהלך היום. היום איתם היה מושלם ולא יכולנו לבחור צוות יותר מוכשר וזורם כמוהם, ממליצים בהרבה חום ואהבה (וכמובן שכבר עוד חברה סגרה איתם צילומים) יוני בזכותך בא לנו להתחתן שוב!!!!! תודה רבה על הכל תותחי על!
מעיין ברגמן מוסיק... 53 חתונות
       
האיש והאגדה! אנחנו הגענו למעיין דרך הבן של הבעלים של הגן בו התחתנו, הוא התחתן חודשיים לפנינו וששאלנו מי הדי גיי איתו הוא סגר הוא סיפר שסגר עם מעיין. כבר אז היה לנו ברור שאנחנו חייבים להיפגש איתו, אם אדם שחי את עסקי החתונות בוחר בו כספק כנראה שיש סיבה טובה, נפגשנו עם מעייןו החיבור היה מיידי לא היינו צריכים יותר מפגישה אחת בשביל לסגור איתו, הוא ידע לקרוא את הקהל ולשים מוזיקה לפי מה שזרם, אפילו בעיקריות (בהגשה) אנשים לא רצו לשבת לרגע. אומרים שדיגיי יכול להרים או להפיל חתונה - אז מעיין הרים את החתונה לאוויר ב2 בלילה אני הייתי צריכה לקפל 90 איש מהרחבה שפשוט לא היו מוכנים לעזוב. אין מילים לתאר את מעיין, אם היינו יכולים להתחתן שוב בוודאות הוא היה הדיגיי!
גני כנען 82 חתונות
       
מקום פשוט מהמם, התאהבנו בו בשניה שנכנסנו. אוכל ברמה גבוהה צוות מדהים ובמיוחד צוות הבר שהיה מעל ומעבר אין אורח שלא דיבר על הברמנים ועל האווירה שהם עשו. העיצוב היה במחיר הוגן מאוד ויפיפה, מנהל האירוע אבי , אלעד מנהל הבר וכל הצוות וההנהלה היו מקסימים ממש הרגשה של בית ומשפחה. האירוע תקתק כמו שעון. פשוט הכל היה מושלם!
פיתוח: אראדון בניית אתרים