8
מי עשה לנו את החתונה?
שיר קולטון 33 חתונות
       
שיר היקרה, מאיפה להתחיל?? מהרגע הראשון ידעתי שזו תהיה את... ראיתי אותך במקרה ביריד כלות של My Day, למרות שהיה עמוס בבנות, נתת לכל אחת יחס אישי ומיד ידעת להציע מה מתאים לי...והשאר היסטוריה :) בכל מפגש מחדש בסטודיו (הנעים והאינטימי שהפך כבר לבית של ממש) הכל נעשה במקצועית ובצניעות תוך כבוד כלפיי, הקשבה לרצונותיי, בכנות, תמיד ברוגע, עם חיוך, שמחה ואהבה גדולה למה שאת עושה...כל כך טוב! הסגנון שלך ייחודי, "משהו שלך", כזה שלא רואים בכל מקום... וכל שמלה יותר יפה מהשנייה. חיכיתי בכל פעם להגיע למדידה, מתבאסת שזה נגמר וכבר מתגעגעת! כל כך סמכנו על שיר והרגשנו בטוחות בידיה שגם את השמלה (המהממת) של אמא שלי היא עיצבה! ממליצה לכל מי שקוראת את זה ומתלבטת לקבוע עם שיר פגישה באופן מיידי! מבטיחה שלא תצטערו :)
הבאר של סבא 56 חתונות
       
מהרגע הראשון... אני יודעת שזה נשמע נדוש, אבל בהחלט מהרגע הראשון ידעתי שזה יהיה המקום!! הסתובבנו וראינו עוד מקומות אבל, הרושם שנשאר לי מקבלת הפנים החמה ומכך שלמרות שבאנו ביום שישי בצהריים ולא היה אירוע המקום, היה נראה נקי ומסודר. לא מובן מאליו!!! ואומר הרבה על המקום. מקום מיוחד ונעים והאווירה בו בעיניי שונה מכל המקומות האחרים שהייתי בהם. סגרנו בערך 10 חודשים מראש ולכן יצא שהגענו לא מעט לפגישות והתרשמויות מאירועים ובכל פעם שנכנסנו אל תוך הגן התמלאתי שמחה והתרגשות. מקצועיים ברמות שלא ניתן לתאר! המחיר אמנם יקר... אבל אני בהחלט יכולה לומר שיש תמורה (שווה) למחיר ואנחנו כבר ממש מחכים להיות שם אורחים בעצמנו ואין לנו בעיה גם לשחזר את ערב החתונה, שוב! :)
Happydays הפקות |... 31 חתונות
       
איזה כיף לנו שזכינו (בחרנו) בלירון! מקצועית, תקתקנית, לאורך כל הדרך נתנה לנו הרגשה שאנחנו בידיים טובות, הייתה איתנו בקשר רציף והייתה זמינה כל שאלה או התייעצות. ביום האירוע עבדה בהרמוניה מושלמת ביחד עם רועי מנהל האירוע ( המקסים!) דאגה שהכל יתקתק בדיוק כפי שרצינו וקבענו לפניי... יכולנו להיות רגועים באירוע וגם משפחותינו והחברים. לירון פשוט דאגה להכל ובעיקר שאנחנו נהנה והכל התנהל ממש כפי שתיכננו יחד לפניי, ממליצים בחום :) בזכותה הכל התנהל בשלמות, בשמחה ובכיף!
טעם וצבע 69 חתונות
       
וואו וואו וואו... במשך כמה ימים טובים אחרי החתונה לא הפסקנו להתענג על ״השאריות״ שקיבלנו בסיום החתונה ויכולנו להנות מטעם החתונה עוד כמה ימים. החל מקביעת הטעימות ועד האירוע עצמו, היה פשוט כיף ונעים להתנהל מול טעם וצבע. כולם דאגו שנהיה מרוצים - מאירוע הטעימות שיצאנו ממנו שבעים ומאושרים מהבחירה, ההתנהלות מול דורון השף שדאג לנו וממש כמה ימים לפניי האירוע הציע לנו לשנות את אחת העמדות עקב שינוי במס המוזמנים. נאור מנהל האירוע מטעם הקייטרינג היה מקצועי ועמד לרשותנו בכל תהליך הושבת המוזמנים וניהול מוצלח ביום עצמו. להאכיל 510 אורחים בתקתוק ודיוק מפליא ושיהיה טעים זה כלל לא מובן מאליו!!! אך כך היה :) ממליצים בחום!! המרקם האנושי- החל מהמלצרים ועד למנהל האירוע והשף כולם היו נעימים ומקצועיים והאוכל כמובן כל מילה נוספת מיותרת ...