10
מי עשה לנו את החתונה?
הלורנס 40 חתונות
       
החתונה שלנו בלורנס היתה מעל לכל הציפיות. לאורך כל הדרך הכל התנהל באווירה נעימה ומקצועית מול הצוות המקסים - אם זו גלי שנתנה לנו מהתחלה תחושה שאנחנו בידיים טובות, סער שהבין את הראש שלנו ועשה הכל כדי שהערב יהיה מושלם או אפרת שענתה בסבלנות על כל שאלה ובעיה. האווירה היתה שמחה וכיפית ואפילו שזה היה היום הכי חם ב-50 שנה (או משהו כזה) לא הזענו לשניה כי ידענו שאנחנו יכולים להיות רגועים כשהאירוע שלנו במקום כמו גלריית לורנס. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות על המקום המהמם, העיצוב היפה וההפקה המקצועית. תודה רבה!
fishndag 35 חתונות
       
הייתי בכמה מקומות וכל השמלות נראו לי אותו השטאנץ, עד שהגעתי לפישנדג ומצאתי את שמלת חלומותיי! מהרגע שמדדתי את השמלה הרגשתי איתה כמו נסיכה :) ביום החתונה, למרות שהיו 41 מעלות בחוץ, הרגשתי בנוח עם השמלה, רקדתי, קפצתי והשתוללתי איתה. מיותר לציין שגם קיבלתי המון מחמאות מאנשים שציינו עד כמה היא מיוחדת. תודה רבה לחגית, עופר וכל הצוות המקסים, הנעים והמקצועי בפישנדג!
ליאת מאמן - מאפרת... 19 חתונות
       
כבר מפגישת הניסיון ידעתי שאצל ליאת אני בידיים טובות, וגם ביום החתונה היא היתה מקצועית, קשובה ומרגיעה. האיפור והשיער יצאו בדיוק כפי שרציתי ואפילו יותר מכך, קיבלתי המון מחמאות וגם בשעה 1 בלילה נראיתי עדיין כאילו לפני רגע היא איפרה אותי והכל עדיין עמד במקום. תודה!!!
שלף קייטרינג 23 חתונות
       
אנחנו שמחים שהשתמשנו בשירותיו של שלף קייטרינג. המלצרים היו נחמדים, אדיבים ומקצועיים, האוכל היה מעולה ואנחנו עד עכשיו לא מפסיקים לקבל מחמאות מהאורחים. תודה!
ארט מיוזיק | Art ... 75 חתונות
       
אנחנו ממליצים בחום על דורון. נפגשנו איתו פעמיים לפני האירוע וראינו שהוא מבין אותנו ושאנחנו יכולים להיות שקטים ורגועים לגבי המוזיקה - מקבלת הפנים דרך המוזיקה בחופה ועד לחלק של הריקודים שהיה הכי כיפי. האירוע היה שמח והרחבה היתה מלאה כל הזמן, גם אנחנו וגם האורחים נהנינו מאוד, וקיבלנו הרבה מחמאות. תודה!
אורי מרשנסקי - צלם 20 חתונות
       
אנחנו שמחים שבחרנו באורי לצלם אותנו ביום החתונה. הוא היה נעים, מלא סבלנות (למרות שזה היה היום הכי חם בשנה) וקשוב לבקשות שלנו. התמונות יצאו מהממות ונראה כאילו הוא הצליח ללכוד כל רגע מרגש וכל התרחשות בחתונה. תודה רבה!