5
מי עשה לנו את החתונה?
מוסיקה פלוס 159 חתונות
       
הגענו לנועם צלנר דרך מוסיקה פלוס והאולם בו עשינו את החתונה. בפגישה עם נועם ישר ידענו שהוא הדי ג'י בשבילנו. כולנו חיים ונושמים את אותה סוג מוסיקה והיה לי את הביטחון המלא בנועם. ביום החתונה נועם הקפיץ את כולם ולאחר מכן כולם רק דיברו עד כמה המוסיקה הייתה טובה וכל שיר נבחר בקפידה והיה פשוט מעולה. ממליצים בחום ובאהבה רבה על נועם :)
לוז | Luz 60 חתונות
       
הגענו לשי אחרי שיחות רבות עם צלמים ובדיקה מאוד רחבה של ההצעות שקיבלנו, היחודיות בעבודה עם אביב ושי הייתה בכך שהרגשנו יחס אישי, לא עוד זוג שעובדים איתו יום אחד ומסיימים בכך את העבודה. כל בקשה או דאגה שהעלינו נענתה באופן מיידי ובצורה חיובית, אפשר לומר שמדובר ביותר מספק, בוודאי לאור היחס שקיבלנו לאורך הדרך. ליום הצילומים הגיע צוות של שני צלמי סטילס וצלם וידאו (חתונה של 250 אורחים), הצוות שנוהל על ידי אביב היה מדהים, אין לי דבר מלבד מילים חמות על היחס ועל התמונות שקיבלנו. הצוות כולו גרם לנו להרגיש בנוח בתמונות, זרם איתנו עם כל רעיון שעלה לנו ולא גרם לנו לרגע אחד של אי נוחות. אפילו האורחים שלנו דיברו על הצוות צילום שלנו, על כמה שהם היו נעימים וזמינים לכל דבר ולכל תמונה ועל כך שהם פשוט לא הפסיקו לצלם לרגע עד שהחתונה הסתיימה. אנחנו יכולים להמליץ בחום על העבודה עם שי ועם אביב, באמת שהיה תענוג לעבוד איתם.
סטואה 29 חתונות
       
בחרנו בסטואה לאחר סיבוב ארוך של חיפוש אולמות, כל האולמות שראינו היו נחמדים אך לא התאימו לנו, איך שהגענו לסטואה הבנו שזה המקום המתאים עבורנו, המקום נבנה בצורה שאיפשרה לנו לעשות את האירוע אותו חיפשנו, ניתן היה לעשות חתונה בה קבלת הפנים תהיה מאוד פורמלית ומכובדת אך עם זאת המסיבה תהיה חופשית ותאפשר לחברים שלנו לרקוד כמה שהם רוצים ולהרגיש כאילו הם במסיבה במועדון (כמובן שניתן גם להתאים את הסטואה לרצונות אחרים אך זה מה שהתאים לנו). לגבי השירות שקיבלנו- אין לי מילים לתאר את המסירות והמקצוענות של האנשים בסטואה ובראשם אסתי וגיא, הטיפול המסור שלהם היה מעל ומעבר, בין אם זה לעזור לנו במו"מ עם ספקים ובין אם זה לטפל בצעצועים לרחבת הריקודים, היחס המקצועי והרצון הטוב מוביל את הסטואה ואי אפשר להתעלם ממנו, לא הייתה בקשה שנתקלנו בה בסירוב ולא היה טיפה של עצבים בהתנהלות מול אנשי הסטואה. כמות הפידבקים הטובים שאנו מקבלים לאולם לא נגמרת ואני אמליץ על הסטואה לכל החברים שלנו שמחפשים מקום להתחתן בו.
מזמינים 2 חתונות
       
עינת היא אישה מקשיבה וסבלנית. הגענו אליה אחרי שראינו כבר מספר הזמנות לא מבוטל ואף פעם לא התחברנו. רצינו משהו אחר, משהו שיתאים לסגנון שלנו. היה לנו גם חשוב היחס מהצד השני ואצל עינת קיבלנו הכל. עינת עברה איתנו את תהליך באופן מושלם. מבחירת סוג הנייר (הדפיסה כמה דוגמאות ונתנה לנו לבחור - מאוד עזר), העיצוב ששונה כל פעם מחדש ונתינת ההזמנות הסופיות - הכל היה תענוג. ממליצים עליה בחום לכל מי שקורא המלצה זו. עינב וגיא.
פיתוח: אראדון בניית אתרים