7
מי עשה לנו את החתונה?
אור ראש | OR ROSH... 48 חתונות
       
אור פשוט גאון!! הוא מקצועי, מוכשר, מבין, מקסים ומקשיב! קיבלנו מלא מחמאות על המוזיקה באירוע שלנו והיה לנו פשוט כיף מטורף ברחבת ריקודים! אנשים לא הפסיקו לרקוד לרגע! כל כך שמחה שבחרנו באור כי הוא עשה עבודה מושלמת! תודה רבה רבה רבה :-)
גן ורדים 100 חתונות
       
חתונה שישי צהריים 29.5.15 טוב, איפה נתחיל? כשנכנסנו לגן הורדים בפעם הראשונה הסתכלנו אני ובת זוגתי אחד על השנייה במבט מחוייך, כיוון שהבנו שזה המקום. עכשיו כל שנשאר היה להקשיב לאיש המכירות (איתמר) ולשאול איפה לחתום :-). לגביי איתמר, אין מספיק מילים בעברית כדי לתאר. איש מדהים..חם..סבלני..מקצועי בטירוף.. והכי חשוב מבחינתי א-מ-י-ת-י וכנה! איתמר הנחה אותנו מתחילת הדרך עזר תמך ועודד לאורך כל הזמן, שאלנו המון שאלות מרגע חתימת החוזה עד ליום החתונה. הגענו המון לגן הורדים ותמיד היחס היה מדהים! שבוע לפני נפגשנו עם מקס (מנהל האירוע) שכמו כל העובדים בגן הורדים היה סבלני אמיתי ואיכפתי. בפגישה עם מקס הוסבר לנו פרטים טכניים לגביי יום האירוע. ביום האירוע שהדופק על 160 כפות הידיים מזיעות ואתה מתרגל נשימות כמו בשיעור למאז' מקס היה איתנו לאורך כל הדרך. הסביר ברוגע (מה שצריך ביום החתונה) והעביר לנו את האירוע החשוב בחיינו שלב אחר שלב במקצועיות ואחריות שאין לה מתחרים! בקיצור ולעניין... מחיר מנה- לא זול..לא יקר... אבל שווה כל שקל, אין משהו שהיה חסר לי באירוע מהתחלה עד הסוף. אדיבות העובדים- מ-ד-הי-ם... אין מילים לתאר, האמינו לי שאני חתן לא פשוט, יש שיגידו חופר! הסבלנות שגילו כלפיי העובדים הייתה מדהימה. המקום- מדהים ביופיו... האוכל- ביקורות היו טובות מאוד מהאורחים... פרט לדבר אחד או שניים שהיו נורא ספצייפים לאותו אדם הכל היה מעולה. בקיצור חברים, אני ממליץ בחום על המקום, שווה כל שקל, כיוון ששקט נפשי ביום האירוע זה הדבר הכי טוב שאני יכול לאחל לכם. אז בשביל להפוך את המשפט למציאות אני אמליץ בכנות על גן הורדים.
אניה פליט | anya ... 15 חתונות
       
אניה פשוט מדהימה!!!! אין לי מילים אפילו לתאר כמה הרגשתי בנוח איתה. היא מקצועית, חברותית, מקסימה והיה פשוט כיף כל התהליך מבחירת השמלה עד התוצאה הסופית. השמלה היתה פשוט מושלמת ולא הפסיקו להחמיא לי עליה. ממש ממש שמחה שבחרתי שמלה של אניה פליט! :-) תודה רבה רבה רבה

החתונה של עדי ואלי 29.5.15 | גן ורדים

שמור חתונה 7
אביב