10
מי עשה לנו את החתונה?
LiLIUM by Pirushk... 16 חתונות
       
קטי ושירן המהממות עשו לי חוויה מדהימה! מהר מאוד הבנתי שהשמלה שלי תהיה או לא לבנה או מנצנצת, ובסוף קיבלתי שניהם. קטי שקיבלה אותי לראשונה הייתה קשובה, הבינה את הראש שלי, ויחד יצרנו דגם חדש לגמרי. גם תוך כדי התהליך של המדידות הרגשתי שהצוות כולו קשוב אלי, לוקח את ההערות שלי בשיא הרצינות, ומשקיע עד לפרטים הכי קטנים (אין על ג'ניה התופרת!). באמת שהשמלה גרמה לי להרגיש מדהים, ויצאה מעבר למה שחלמתי. ממליצה בחום ובאהבה ענקית.
לואיזה 4 חתונות
       
החיבור עם ענת ועמית היה מהרגע הראשון. החל מהטעימות שהשאירו אותנו עם טעם של עוד, דרך היחס החם, המקצועיות והביצוע הבלתי מתפשר. אני זוכרת שיצאנו מהטעימות בפעם הראשונה נרגשים! המחשבה על האוכל מורגשת בכל הפרטים, עד להכי קטנים. מעבר לאוכל המדהים, שגרף מחמאות בלי סוף, עמית וענת היו סובלניים, קשובים ומפרגנים. המטבח הוציא מטעמים בתנאים לא פשוטים בכלל, והמלצרים פשוט פרפרו בשבילנו. כולם בשיא החום, וכל זה עם חיוך.
שבלול - DJ's 43 חתונות
       
ארז מזוז האחד והיחיד משבלול עשה לנו חתונה בלתי נשכחת! את ארז שמענו בחתונה של חברים - לא הפסקנו לדבר עליו, ועל כמה שנהנו מהמוזיקה. מאז כבר היה לנו ברור שכשנתחתן, ארז ינצח על המוזיקה. מיותר לציין, שלא התאכזבנו :) היחס החם, המקצועי, הקשוב והלא מתפשר היה לאורך כל הדרך. ארז הצליח להרקיד את כולם, ביום שרבי במיוחד - קטנים, וגדולים כאחד! אנשים לאורך כל האירוע ניגשו אלינו ופרגנו בלי הפסקה ושאלו "מי זה הדי ג'י הגאון הזה?!" לסיכום, מומלץ, מומלץ, מומלץ, אל תחשבו פעמיים!
יוליה פוטוארט - צ... 11 חתונות
       
יוליה פשוט מקסימה, לא יכולנו לבקש יותר! הצליחה לתפוס את הרגעים הכי יפים, בצורה הכי טבעית, אמתית וכנה. נתנה לנו להרגיש הכי בנוח, בלי בימוי של תמונות לבקשתנו, והייתה פשוט חלק מהאווירה הקסומה של האירוע שלנו. אנחנו צופים בתמונות שוב ושוב ונהנים כל פעם מחדש! ומקבלים אין סוף מחמאות מהסובבים אותנו על תמונות קסומות ומיוחדות. ממליצים בחום!!!!
200-300   אביב
פיתוח: אראדון בניית אתרים