3
מי עשה לנו את החתונה?
יואב ריש | yoav r... 18 חתונות
       
כשהגעתי לסטודיו של יואב עוד לפני שמדדתי שמלות הרגשתי הכי נוח בעולם.עידו ונתנאל משרים רוגע ומקצועיות. לא הייתי צריכה לחפש עוד הרבה וידעתי ששם אתפור את השמלה. התהליך היה נעים ללא כל לחץ, מקצועי והתוצאה הייתה בהתאם. השמלה הייתה בול מה שרציתי ומה שתוכנן,יפיפיה והכי נוחה בעולם! מעבר לתוצאה התהליך היה כיף לא פחות. ממליצה בחום!
בית כליף 56 חתונות
       
קיבלנו פידבקים מאוד טובים על האווירה והאוכל
הידרה - טבעות ניש... 39 חתונות
       
הם פשוט מקסימים ונעימים ללא ספק אשןב לשם בהזדמנות הראשונה לקנות עוד טבעת:-)
מוסיקה פלוס 159 חתונות
       
לאחר המלצה מחבר בחרנו במורן קריב כדיג'יי. מורן היה מקסים ומקצועי. ההתנהלות מולו בהכנות הייתה רגועה ואישית. בחתונה עצמה מורן היה בדיוק כמו שאמר. הרקיד את כולם, הצליח לפגוע בטעם של המבוגרים והצעירים כאחד ובעיקר עשה הרבה שמח. ממליצים בחום על מורן!
לירון כהן אביב | ... 13 חתונות
       
אל לירון הגענו ביד המקרה. לאחר ניסיון למציאת צלמים שלא אהבנו, המאפרת אותה לקחתי המליצה שנדבר עם לירון. לאחר הפגישה עם לירון היה לנו ברור שאנחנו על אותו גל. בתור זוג שלא מת על צילומים חיפשנו צלמת שתזרום איתנו אבל תצליח ללכוד אותנו ברגעים בלי שנרגיש, וכך בדיק היה. לירון הייתה סופר מקצועית וקלילה לאורך כל האירוע ולאחר שבוע שלחה טעימה של תמונות יפיפיות! עכשיו נשארה המשימה הקשה לבחור בין התמונות היפות את אלו לאלבום!! ממליצים בחום על לירון!
מיכל פוסמן | Mic... 9 חתונות
       
הגעתי למיכל דרך המלצה של חברה שנראתה יפיפייה בחתונה שלה והמליצה בחום. לאחר שיחה טלפונית עם מיכל הייתה לי תחושת בטן שהיא בול מה שחיפשתי מקצועית וקלילה יחד. לאחר השיחה הרשתי לעצמי לא לחפש יותר ולאחר האיפור והשיער ניסיון תחושת הבטן התבקרה כנכונה. ביום החתונה מיכל הייתה סופר מקצועית וחשוב לא פחות רגועה ונעימה.לא הפסקתי לקבל מחמאות על האיפור והשיער. ללא ספק הייתי לוקחת אותה שנית:-)
פיתוח: אראדון בניית אתרים