7
מי עשה לנו את החתונה?
מיטל אלמקייס | My... 3 חתונות
       
הכרתי את מיטל מספר חודשים לפני האירוע בחתונה של חברים טובים. הליווי שלה היה מקסים, היא קלעה בול למה שחשבתי עליו וזרמה גם עם השינויים של הרגע האחרון. במהלך היום של האירוע מיטל השתלבה בצורה מדהימה עם כל הבלאגן שהיה סביבי והפכה להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה של הרגעים שלפני החתונה. ממליצה בחום !
סטודיו מרוסלה | M... 2 חתונות
       
מרינה היא משהו מיוחד. במהלך ההכנות לחתונה היא הפגינה גוונים רבים (קשה לבחור מה יותר: יחס אישי, מקצועיות, כשרון, מיומנויות עיצוב מדהימות ובעיקר- טעם טוב וטאץ' אישי). מרינה ואני ישבנו בפגישה שהייתה מן "סיעור מוחין", בה אמרתי לה מה הכיוונים מה המחשבות, מה אנחנו אוהבים (צבעים, אווירה)...התהליך היה כל כך מסודר ומקצועי והתוצאה הסופית הייתה כל כך יפה ומרגשת וכל כך אנחנו, עד כדי כך שהאורחים היו בטוחים שאני ציירתי את ההזמנה(: אנחנו מודים לך על כך התהליך הכיפי והאישי, על החברה שהרווחנו ועל התוצאה הסופית המושלמת!! לאלו שמחפשים מישהי מיוחדת באמת ואמנית אמתית, אין צורך להמשיך לחפש (:
Bazaar by omer mi... 63 חתונות
       
האוכל איכותי וטעים, עשוי מחומרי גלם טריים ומעולים, מלא במחשבה ויצירתיות, אך ללא גינונים מפונפנים או קלישאות של אולמות אירועים. על הקינוחים מגיע לקונדיטור של הבזאר פרס מפעל חיים על דמיון מופרע וביצוע יוצא דופן באיכות ובטעם תחת מגבלת הכשרות האימתנית. המחמאות לא מפסיקות להגיע. מחכים כעת להזמנות לחתונה בקולטורה על מנת לשוב ולטעום את התפריט.
printmypic 82 חתונות
       
ההחלטה על מגנטים לחתונה הייתה יחסית ברגע האחרון, כשבועיים לפני החתונה. המלצה אישית מבן משפחה הובילה אותנו אל אריאל וחברת פרינט מיי פיק. אריאל שמח להסביר על השירות והתוצרים, היה יעיל להפליא בקידום העניינים, נתן תחושה של ספק רציני והשרה בטחון שהכל נמצא בידיים טובות. באירוע עצמו, הצלם של פרינט מיי פיק כאילו היה בכל מקום, תפס תמונות מדהימות (התמונה של רגלי המונפת לקראת שבירת הכוס הייתה מושלמת) ושימח רבות את האורחים עם מזכרות יפהפיות. לסיכום: התנהלות יעילה ולעניין, שירות נהדר ומחיר באמת ללא תחרות. תודה אריאל, היה מושלם! ניצן ויואב (6/7/2016, קולטורה תל אביב)
Cultura | קולטורה 22 חתונות
       
הקולטורה התחיל בתור מקום שהלכנו לראות כבדרך אגב, למען הפרוטוקול, בשביל לא להיות מקובעים על האזור שבו כן חיפשנו. מהביקור הראשון במקום, בו הכרנו את אסף המקסים שמנהל את הקולטורה, ועד סגירת הקצוות האחרונים אחרי חתונתנו, פגשנו אנשים חברותיים, נעימים, וחיוביים, וקיבלנו שירות מקצועי להפליא (ותמיד עם חיוך): ריטה, מנהלת הקייטרינג, הייתה קשובה, גמישה ופתוחה לבקשותינו המיוחדות. שניר, מנהל התפעול, עזר לנו רבות עם הלוגיסטיקה שלפני, ותכנן ארכיטקטורה מופלאה לחופה שהבאנו איתנו. שני, המעצבת, ביטאה בדיוק את הטאץ' האישי שלנו במראה המקום. קטיה, המלצרית המשפחתית הייתה מקסימה ומקצועית (אורחים חשבו שהיא מנהלת האירוע). דאגה לנו כל הערב שנאכל, שנשתה מים ועשתה כל זאת בעדינות, רגישות ואדיבות. מיקי, מנהל אירוע אגדי, בעל גישת "כן להכל", טיפל בכל הפרטים, הגדולים והקטנים של האירוע שלנו, וניהל אותו ביד רמה, בדיוק מופלא, וכל זאת ברוגע וב"קול" מעוררי השתאות. ובין כולם היה אסף, מנהל הקולטורה, שפגש אותנו בביקור הראשון והקסים אותנו בחמימות וביחס האישי שנתן לנו. משם ולאורך כל הדרך הוא ליווה אותנו באופן צמוד, תמיד התפנה לבוא ולדרוש לשלומנו כשהגענו לפגישות שונות במקום, ומילא אותנו בתחושה טובה ואנרגיות חיוביות מפגישתנו הראשונה ועד אחרי חתונתנו. האוכל איכותי וטעים, עשוי מחומרי גלם טריים ומעולים ומלא במחשבה ויצירתיות, אך ללא גינונים מפונפנים או קלישאות של אולמות אירועים. על הקינוחים מגיע לקונדיטור של הקולטורה פרס מפעל חיים על דמיון מופרע וביצוע יוצא דופן באיכות ובטעם תחת מגבלת הכשרות האימתנית. המחמאות לא מפסיקות להגיע. מחכים כעת להזמנות לחתונה בקולטורה על מנת לשוב ולטעום את התפריט. לסיכום - מיקום נהדר, אנשים מקסימים, מקום יפהפה, ועיצוב ואוכל שלא נופלים למניירות של חתונות, אך מלאי סטייל וטעם טוב. תודה על הכל!

החתונה של ניצן ויואב 6.7.16 | Cultura | קולטורה

שמור חתונה 7
קיץ
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה


פיתוח: אראדון בניית אתרים