4
מי עשה לנו את החתונה?
מוסיקה פלוס 133 חתונות
       
מורן קריב!!! האש והאגדה! כל שניה באירוע שלנו הייתה פרי של תכנון ותשומת לב אישית מדהימה מצד מורן. הרחבה הייתה מלאה עד שתיים וחצי בלילה ומורן היה המנצח המושלם על כל המערכה! תודה תודה תודה! אוהבים נטע ועומר.
עידן מילמן | Idan... 30 חתונות
       
עידן כבש אותי ואת בעלי בשנייה שהוא נכנס אלינו הביתה. ידענו שאנחנו בידיים טובות, מקצועיות, מסורות, אמינות ונאמנות. כבר חודש לפני החתונה עשינו צילומים מקדימים והיה כיף גדול לארח את עידן בביתנו ובחיינו. ביום החתונה עידן ליווה אותנו כמו כל חבר רק שנוסף על כך הוא צילם אותנו. כיף לבלות את היום הכי משמח עם מישהו שמשרה אווירה טובה, רוגע, מבין, תומך ומתרגש יחד איתך וכזה הוא עידן.
שיר קולטון 33 חתונות
       
שיר היא לא רק מעצבת שמלות היא למעשה מגשימת חלומות, מרגיעה, מייעצת, תומכת ומלווה. השמלה שלי זכתה להמוני מחמאות ומילים יפות וטובות, והעיקר הוא שהרגשתי איתה בנוח כל הערב! שיר, ברגישותה ובמומחיותה גרמה לכל התהליך להיות סופר מקצועי, נעים, ומהנה! אני ממליצה עליה לכל מאורסת טריה- או לפחות לכל מי שרוצה עיצוב אישי הרחק מדיזינגוף ובאווירה סופר שיקית ונוצצת.
רועי ראובני נמל ת"א 18 חתונות
       
אל רועי ראובני הגעתי דרך המאפרת, מיכל הפנר אשר יחד הם עובדים כצוות. לרועי ידי זהב וכבר במשך 8 חודשים קודם לחתונה התחלנו תהליך של שינוי צבע השיער עד שהגענו לשלמות ביום החתונה. רועי דייקן, מצחיקן, מוכשר בצורה בלתי רגילה ואיכפתי במיוחד! למזלי גם אחרי החתונה אוכל להמשיך ללכת למספרה של רועי ואני ממליצה עליו לכל מי שצריכה מקצוען.
מיכל הפנר 21 חתונות
       
מיכל המוכשרת והנהדרת איפרה אותי ביום החתונה וגם את אמי. מיכל הייתה נאמנה לרצונות שלנו והתאימה את האיפור שלנו לשמלות. מהרגע הראשון שהכרתי את מיכל הרגשתי כמו עם קרובת משפחה וככה באמת הרגשתי ביום החתונה כשהיא הגיעה לאפר אותנו בצורה הכי טבעית ונעימה. האיפור החזיק עד סוף הערב והיה יפה, מרשים ואלגנטי!
שבע-מקום לאירועים 60 חתונות
       
התחתנו בשבע ב18.9 ואם היינו צריכים להתחיל את כל התהליך מהתחלה, לא היינו משנים דבר!!! החל מלירן שהוא נכס למקום הזה ומזור לכל דאגותינו, וכך גם כל נותני השירותים בשבע- ללא יוצא מן הכלל!!! שרית וקרן המעצבות שהגשימו את חלומותינו, זיו שלף ודני וינשטיין שדאגו לאוכל הטוב ביותר שאפשר לבקש, רן קופרמן שדאג לעשות את הבלתי יאומן- לייעץ לכלה במשבר, לדאוג לאורחים שלא אכלו כי ברגישותו הוא גילה שהם טבעוניים על אף שהיו ״רק״ 500 אורחים בחתונה, וכלה באנשי השירות, צוות ספיריט בר וכמובן המאבטחים וכל נותני השירות האחרים שהתקשרנו איתם באמצעות השבע. תודה ושוב תודה שגרמתן ליום שלנו להיות התגשמות החלום שלנו! אוהבים, נטע ועומר.