3
מי עשה לנו את החתונה?
עידן רצון צלמים 52 חתונות
       
אני רק רוצה להתחיל לפני הכל ב... האם אי פעם שמעתם על חתן וכלה שקיבלו תמונות אחרי שבוע? וסרט חתונה אחרי שבועיים (בגללנו זה נדחה בשבוע)!!!!! קבלנו הכל על דיסק און קי יפייפה. והשירות מעולה! באמת שהתמונות יוצאות מן הכלל! אחרי שעברנו אצל 10 צלמים שונים החלטנו ללכת על עידן. באמת שכל האירוע הוא היה מושלם, היחס היה נעים ולא אגרסיבי. שלא נדבר על התמונות שיצאו אחת אחת מדהימות. היה לנו קשה לבחור תמונות לאלבום כי באמת כולן יפות מאוד. מאחלת לכולם תמונות כמו שלנו!
עלי דפנה - הקייטר... 65 חתונות
       
הפידבקים מהאורחים היו מעולים בכל האספקטים!!! היחס שקבלנו מצוות הקייטרינג היה מצוין, קיבלנו תשובה על כל שאלה ותמיד היו מוכנים לעזרו לנו בכל נושא שעלה. האוכל היה מדהים ומגוון. השירות של המלצרים והברמנים היה סופר מעולה. אין לי מילה רעה אחת לומר על עלי דפנה, פשוט מושלם!
נגה רץ | Noga Ratz 15 חתונות
       
נגה היית מקסימה והבינה ישר את הסגנון שאנחנו רוצים. לא ניסתה למכור לנו דברים מעבר לעיצוב שרצינו. באמת היה נעים מאוד לעבוד איתה. כמו כן, הייתה מוכנה לעזור לנו בנושאים שאינם קשורים לגן עצמו. בקיצור ממליצה בחום!!!
רן צוריאל | Ran Z... 19 חתונות
       
אין לי מילים שמתאימות לחוויה המדהימה שהיית לי עם רן! ישר הבנתי שהוא יודע על מה הוא מדבר. כמובן שהוא הבין אותי אפילו שרציתי סיגנון שלא היה בליין שלו. תפרנו מחדש שמלה. הינו ביחד בנחלת בינימין לבחור בדים. (היה כייף אדיר) כל התהליך של התפירה היה מושלם! הוא ידע להקשיב, הבין את הרצונות שלי, היה נינוח. יצא משהו נהדר שבחיים לא חשבתי שיצליח כל כך! לאחר כמה זמן התחלנו לעשות גם לאמא שלי שמלה לחתונה אצלו, שיצא מושלם לא פחות משלי. מאחלת לכל אחת את רן צוריאל לפני החתונה. קשה לתאר במילים את הערכה שיש לי עליו. תודה על הכל ומכל הלב!!!
פיתוח: אראדון בניית אתרים