7
מי עשה לנו את החתונה?
אנה שוחט | Anna s... 4 חתונות
       
אנה מושלמת! היא פשוט איפשרה לי להיות אני. בלי התחכמויות. טבעי ויפה. היא מקצועית. היא מקסימה. היא עובדת כל כך יפה. היא באמת באמת טובה במה שהיא עושה.
Amelie's World 9 חתונות
       
אורלי המדהימה! לנו היה חלום והיא פשוט איפשרה לו להתגשם. נפגשנו איתה ושפכנו לה את כל השגעונות שלנו והיא זרמה איתנו בכיף. עבדנו יחד איתה וזה פשוט היה מעולה! היא לקחה את החלום, את מה שדמיינו והפכה אותו לאמיתי. לא הפסיקו להגיד כמה היה יפה ומדהים - הכל היה צבעוני ושמח ומושקע. הכל! עד לפרט הקטן ביותר. היא פשוט מקסימה, נורא נעים לעבוד מולה!!!
shimka | שימקה 22 חתונות
       
שלמות! הייתה לי את שמלת חלומותיי! והבנות המתוקות והמקסימות שהפכו את התהליך לנעים ורגוע. כיף כיף כיף. שלא לדבר על המחמאות שהשמלה גרפה. הן באמת שם בשביל כל אחת ואחת שנכנסת. הן מוכשרות בטירוף. תודה לדורית ויערה שאישית היו שם בשבילי, ולשימרית על היותה המעצבת, וכן, הייתה שם גם מרחוק. מדהים! מדהים! מדהים! בא לי ללבוש את השמלה ולא להוריד אותה לעולם.
די.ג'י שחר אוד | ... 47 חתונות
       
שחר הוא ה-דיג׳יי!!!! הוא שם בשביל הזוג ובשבילו בלבד. הוא עושה את עבודתו נאמנה בצורה מושלמת. כיף לעבוד איתו. הוא אלוף!!!!
Solid | סוליד 12 חתונות
       
הגענו לברנגה דרך מכרה משותפת. ואנחנו שמחים על כך. זווית הצילום הייחודית, ההשקעה והחברות :) הצילומים שלו מדהימים ושונים מצלמים אחרים. וזה מה שחיפשנו. בלי התפלצנויות. ברנגה אדיר!!!!!
פיתוח: אראדון בניית אתרים