6
מי עשה לנו את החתונה?
מאיה אמדו | Maya ... 37 חתונות
       
מאיה בחורה מקסימה שנעים להתנהל מולה. הייתה מקצועית עם אנרגיות טובות וצילמה תמונות אומנותיות ומדהימות! לא עוד סתם מגנט אלא ממש תפסה רגעים אותנטיים שזה הכי מגניב. לגבי האיכות הזמן יעיד אבל לפי ביקורות הם נשמרים המון זמן באיכות טובה. גם כמות המגנטים בדיסק שקיבלנו הייתה גדולה מאד! לעומת ביקורות ששמעתי על אחרים שנותנים נורא מעט. בקיצור אחת הספקיות :)
בית על הים 85 חתונות
       
ללא ספק המקום הטוב ביותר להתחתן בו. מעבר לשירות ברמה הגבוהה ביותר האוכל המדהים והאינטימיות המופלאה שיש במקום בסוף הים מנצח הכל.
אלי ראול | צלם | ... 5 חתונות
       
לפני שאלי הוא צלם הוא בן אדם קסום. יש לו אנרגיה מאד מיוחדת. נעים, נחמד ומשרה אווירה הכי כיפית שיש. ועכשיו לתמונות- ידוע שצילום זו אומנות. אלי הוא צלם בכל רמח איבריו... תופס רגעים מיוחדים במינם... בשקט בשקט מוציא תוצאות להתעלף... (במיוחד אני ששיגעתי את אלי לאורך התהליך שאני לא רוצה תמונות ערוכות מדי, הבטיח ואכן קיים!) ללא ספק אחד הספקים הכי מומלצים שלי.
פיינל דראם מוזיקה... 55 חתונות
       
הגעתי כי אני מכירה את דודו הרבה שנים עוד מימי המסיבות בצעירותינו... תמיד ידעתי שהוא תותח! השירות מפיינדל דראם לגבי כל מה בקשה שלנו היה מצוין, המוזיקה בחתונה הייתה פשוט היסטרית!!! היו כמה אורחים ששאלו אותי מי זה הדי ג'יי ושהוא הכי טוב שהם שמעו!!! הוא קרא את הקהל ובעיקר התחשב ברצונות שלנו!!!
פיתוח: אראדון בניית אתרים