8
מי עשה לנו את החתונה?
זברה מוסיקה | zeb... 83 חתונות
       
קיבלנו המלצות מכמה אנשים על עידן גבריאל מזברה מוסיקה ואכן הוא דיג׳יי אששש!! גם בפגישות איתו הוא היה מאוד קשוב מחד גיסא ומאידך ייעץ לנו מהידע הרחב שלו, בנוסף הוא הדגים לנו מעברים ושילובים של שירים שאותם אנחנו בחרנו - מקצוען נטו. רצינו שתהיה מסיבה שהיא יותר דיסקו ותרים את כולם באויר וכך היה אנשים לא זזו מהרחבה כך גם אנחנו, לא היה קיטש כמו בדרכ בחתונות וזה בדיוק מה שרצינו שיהיה כיף שכל שיר יהיה אש והרחבה תהיה טירוף עידן עשה את זה בגדול מרוצים ממנו וממליצים עליו בטירוף :)
אורי ותמר - עורכת... 22 חתונות
       
מעבר למה שכבר כתבנו בביקורות עליהם אז: הכי הכי הכי בעולם! ממליצים לכולם מכל הלב מקצועיים יצירתיים מוכשרים - גם בצילום וגם בעריכה החלטה אחת הטובות שעשינו פשוט שלמות! מרוצים בטירוף :)
אניה פליט | anya ... 15 חתונות
       
אניה פליט, מעצבת מדהימה!!! לאחר שהיתי במספר מקומות וכבר חשבתי שלא אמצא שמלה שונה מכל האחרות, הגעתי לאניה, קודם כל הסטודיו שלה ישר הרשים אותי, בית ביפו חמים ומקסים. היא בעצמה כמו נסיכה משלימה את החלל המיוחד הזה ששייך לה עם טעמה המדויק בכל פרט קטן. כבר אז ידעתי ששם אני מוצאת את עצמי וכך היה, מצאתי את שחיפשתי שמלה מיוחדת שהיא כולה סטייל. כמובן שקיבלתי מלא מחמאות עליה. אניה נתנה לי יחס אישי, קשובה ומתוקה. ממליצה עליה ועל העיצובים שלה בחום, אין ספק היא כישרון :)
אירית סדרה – סטוד... 5 חתונות
       
אירית, מהרגע הראשון שהיתי אצלה לנסיון כבר הרגשתי שאני רוצה לאמץ אותה לכל החיים :) היא מקסימה, עדינה, קשובה הלכה איתי לכיוונים שרציתי וידעה בדיוק לאן לכוון אותי. יש לה ידיים כישרון!! האיפור לא זז לי כל היום , הערב, הלילה ועד כמעט למחרת :) היא מדהימה ואדירה ובאמת שאין כמוה. אירית את אחת ויחידה!
מאמא צלמים | MaMa... 15 חתונות
       
מאמא הכי אדירים בעולםםם!! אין ספק הם יודעים את העבודה ואין מצב לא לצאת מרוצים מהם שמם הולך לפניהם ואין צורך להוסיף. הדבר הכי חשוב זה תיעוד הארוע כי זה מה שנשאר איתנו תמיד. מאמא עשו לנו את זה באופן מושלם והם הכי מתוקים בעולם. תודה למאמא!! :) ממליצים כמובן שממליצים :)