7
מי עשה לנו את החתונה?
Bazaar by omer mi... 50 חתונות
       
האוכל היה החלק הכי חשוב לנו בחתונה ולכן סגרנו את הקייטרינג של עומר מילר. הטעימות היו בצורה הגבוהה ביותר שאפשר וכל כך נהנינו שהצטערנו שלא יצא לנו להיות אורחים בחתונה בעצמנו(: המחמאות לא הפסיקו להגיע... ראינו שהכל יוצא כמו שביקשנו ושפשוט היה טוב. מומלץ מאוד!
שבע-מקום לאירועים 60 חתונות
       
טוב אז הגיע הזמן הנכון להגיד על ה"שבע" את כל מה שניתן להגיד על מקום לאירוע! האולם והאנשים המדהימים שעובדים שם נתנו לנו כל כך אהבה, כיף, סיבה לחייך והיו כל כך מקצועיים שקשה להגיד משהו חוץ מ- תודה! כל כך נהנינו מהתהליך בשבע, זה התחיל עם יואל המנהל מכירות המדהים שהיה קשוב להכל ודאג לנו, המשיך עם ניצן מנהל האירוע שהיה מלא בחיוכים ולא נתן לשום תקלה לעצור בעדו מלחייך, היה קשוב לזמנים, נתן לנו הפוגה לברוח מההמולה ועשה את הכל באופן הכי מקצועי שיש! שניר, המנהל טכני שהיה זמין לכל גחמה גם בלילה וריטה מנהלת הקייטרינג האלופה שקיבלנו רק מחמאות מהאוכל ומהצוות ולא נשכח את אורן מהספיריט בר שפינק באלכוהול איכותי, קוקטיילים מדהימים וברמנים אלופים. תודה ענקית לצוות המלצרים והבר שהיו כל כך שמחים ואדיבים ודאגו גם לנו וגם לאורחים בצורה מדהימה ונתנו לכולם הרגשה של "עוד". השבע הוא מקום כל כך מושלם בלב תל אביב שכל מי שנכנס התלהב מהמקום והרגיש את מה שהרגשנו שנכנסו לשם בפעם הראשונה! תודה לכם, תודה על כל הסבלנות והאכפתיות ושנתראה רק בשמחות, לוטם ועידו אביב!
Photomobil | פוטו... 84 חתונות
       
פוטומוביל האדירים! איזה אטרקציה מעולה לחתונה! הייתה אצלנו היענות מטורפת וכיף גדול עם הרכב הקסום הזה. אנחנו בחרנו במודע לא סתם עוד "צלם מגנטים" אלא משהו שישאיר חיוך והרבה תמונות לאורחים. זה התאים לנו לקונספט העדין של שישי צהריים ואין לנו שום דבר רע להגיד חוץ מזה שהיינו בטירוף שלנו אז לא הספקנו להצטלם בעצמנו מלא! איזה כיף שאתם קיימות גבי ודבי האדירות! תודה לכן!!!!
עידן חסון | Idan ... 71 חתונות
       
עידן חסון. ההמלצה הראשונה שקיבלנו מחבר! עידן היה הראשון שהתאהבנו בעבודה שלו בשניה וחצי ואז הבנו שהוא גם מהמומלצים של האולם אז בכלל היה חיבור. איך שנפגשנו ראינו שאנחנו מתאימים לסגנון ולהמלצות והוא נתן לנו להרגיש שהכל מתוקתק! באירוע הוא היה בלתי מורגש וכל כך מקצועי וגם אלכס הצלם שהיה איתו שנענה לכל גחמה וגחמה בחיוך! תודה לכם, אנחנו שמחים שפגשנו אתכם.
מוסיקה פלוס 133 חתונות
       
קיבלנו את רשימת הספקים המומלצים לחתונה דרך ה"שבע", ראינו את מוסיקה פלוס שהכרנו אותה מחברים. הלכנו וקיבלנו שני שמות מהתחום - ואנחנו זוכרים רק את באגו. 5 דק' אחרי הפגישה הראשונה חזרנו למנהלת משרד וביקשנו לסגור אותו על המקום על פי התחושה. מסתבר שזכינו! באגו הוא מדהים, אנרגטי ואנחנו היינו על אותם וייבים לגביי המוסיקה, הרבה התלהבו מהמוסיקה בחתונה שכללה הכל מהכל ולפי טעמנו האישי. הוא ידע לכוון אותנו ולהגיד לנו מה לדעתו מתאים וזה קלע בול. חולים עלייך באגו ושתדע שאין אחד שלא נמליץ עלייך!!!!! אלוף על !!!!!!