9
מי עשה לנו את החתונה?
עלי דפנה - הקייטר... 65 חתונות
       
האוכל מעולה, כל מנה מושלמת ומיוחדת בפני עצמה. המבחר הוא עשיר ועצום ועצם זה שיש בופה רק מגדיל את האופציות עוד יותר, לא היה אחד עם צלחת ריקה(כולל צמחונים וטבעונים) חשוב גם לציין את היחס המושלם שקיבלנו מצוות עלי דפנה, שהיו זמינים עבורנו גם בשעות הקטנות של הלילה לכל שאלה ולכל התלבטות! מומלצים בחום!
הנחלה 78 חתונות
       
החתונה הייתה מושלמת והסיבה העיקרית היא בגלל המקום המדהים!!! אין על הנחלה- הפשטות שבטבע שלא מצריכה יותר מזה, האווירה והיחס של אנשי המקום לחתן ולכלה, האוכל המושלם של הקייטרינג עלי דפנה ופשוט הכל! המקום הכי מושלם להתחתן בו, לא היה אחד שלא נהנה בחתונה שלנו ואנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים חיובייים על הכל. ובמבט לאחור- אנחנו לא יכולים לתאר את עצמנו כמתחתנים במקום אחר! מומלץ מומלץ מומלץ! :))))
מקסימום מוסיקה 21 חתונות
       
מהפגישה הראשונה עם דרור הרגשנו בחיבור מטורף, מדובר בבן אדם מדהים שיודע להתאים את עצמו לזוג ולסביבה. הפגישות איתו היו ממש כייפיות ובתור כלה לחוצה הוא גם עזר לי מעל ומעבר בטיפים לשירים(שער חופה סלואו וכו) בשעות הערב תמיד היה זמין וסבלני! אוסיף ואומר שהרחבה לא נשארה ריקה עד ל3 בבוקר!!! המוזיקה הייתה כייפית והתאימה בול לאווירה למקום ולאנשים. הוא התחשב בדרישות שלנו של מה לשים יותר ומה פחות ואני ממליצה עליו בחום!!!!
אורן קאן | יוקאן ... 33 חתונות
       
אורן צילם בחתונה של 2 האחים שלי ועוד לפני שסגרנו חתונה לא היה לי ספק שהוא יצלם גם אותנו בחתונה. קודם כל מדובר באדם מדהים עם לב זהב שפשוט כיף לבלות בסביבו, במיוחד ביום השמח בחיינו! הצילומים שהוא מצלם פשוט מיוחדים שלא רואים כל יום. לא מדובר על חיוך למצלמה רגיל אלא דברים מעבר , וכמובן שהוא נותן את כל הרעיונות ואומר מה לעשות! לא ציפיתי שיצאו לנו תמונות כל כך יפות וייחודיות ולכל מי שמתלבט על צלם- אורן הוא ה-צלם ואין ספק שזה אחד הדברים הכי חשובים בחתונה כי בסופו של דבר התמונות נשארות לנצח!
יערה מרדכי | yaar... 13 חתונות
       
מאפרת מושלמת!!! מאפרת בצורה טבעית ולא מוגזמת ויודעת להתאים את האיפור בול לכל אחת ואחת! מעבר לכך שהיא מאפרת בצורה מושלמת, יערה היא גם בן אדם מדהים, סבלני שמאוד כיף בקירבתו ומאוד נהניתי לבלות איתה ביום החתונה! מומלצת בחום!
פיתוח: אראדון בניית אתרים