7
מי עשה לנו את החתונה?
נתי מור | איפור כ... 19 חתונות
       
רציתי איפור עדין מאוד, שלא ארגיש שיש לי מסיכה על הפנים. נתי הבינה אותי לחלוטין והאיפור היה עדין ויפיפה- בדיוק מה שרציתי, ומעבר. השיער נראה אפילו יפה יותר משדמיינתי. נתי נעימה, עדינה ומקסימה והיה לי פשוט כיף להעביר איתה את יום החתונה
יוסי קרסו | yoss ... 103 חתונות
       
לא נפגשנו עם צלמים נוספים, פגישה אחת עם יוסי הספיקה לנו- הוא מקסים, נעים ומקצועי, קלט אותנו מאוד מהר והתמונות שראינו אצלו היו משגעות. במהלך יום החתונה היה לנו ממש כיף עם יוסי והצוות, זרמו איתנו, הבינו מה אנחנו רוצים והתוצאה מושלמת מבחינתנו- לא יכולנו לבקש יותר. קיבלנו את התמונות תוך שבועיים (כולל חגים באמצע), קיבלנו את האלבומים מהר והכל פשוט מהמם! מכל הבחינות- מחיר, מקצועיות, יחס ואיכות- היינו בוחרים ביוסי שוב בלי לחשוב פעמיים ואנחנו ממליצים בחום ובאהבה! תיעוד מושלם ליום המושלם שלנו!
קובי בלונים 18 חתונות
       
הרחבה הייתה צבעונית ושמחה, הילדים מאוד התלהבו והמבוגרים לא פחות. התהליך כולו היה קצר , קולע ומקצועי- שיחת טלפון כמה חודשים לפני בה סגרנו, כמה ימים לפני החתונה קובי התקשר לוודא ואז הגיעו החבר׳ה לחתונה ובשקט, בלי ששמנו לב בכלל לנוכחותם, פתאום הוציאו מאמתחתם המון בלונים בשלל צורות וצבעים. הרגשנו שהתחיל בשלב קצת מאוחר אבל זה גם בגללנו- עשינו חופה מאוד מוקדמת והריקודים התחילו מוקדם בהתאם. סה״כ, בחירה מצוינת, ספק שלא גזל לנו זמן ואנרגיות, עשה בדיוק את מה שרצינו ומעבר- והתגובות היו נלהבות מאוד.
די ג'יי פיני דקל ... 31 חתונות
       
פיני הוא ללא ספק הדי.ג׳יי הכי טוב בארץ! בחתונה של חברה שמענו אותו ואמרנו מיד שהוא יתקלט גם אצלנו. קודם כל מדובר באדם פשוט מקסים שכיף גדול להיות בסביבתו. מעבר לכך, הוא פשוט מקצוען- חי ונושם מוזיקה, מכיר הכל, קלט אותנו לחלוטין וכל שיר בחתונה- מתחילתה ועד סופה, קלע בול. קורא את הקהל ופשוט מרים את הערב. כשאומרים ״יודע את העבודה״, לזה מתכוונים. אלוף!!
קיץ
פיתוח: אראדון בניית אתרים