3
מי עשה לנו את החתונה?
תומר לשר | Tomer ... 36 חתונות
       
תומר עשה לנו את החתונה! מהאווירה המדהימה החל מהבוקר, צילומים אמנותיים וכיפים ברחבי העיר, כל החתונה לא הפסיק לרגע לצלם ולהצחיק אותנו תוך כדי.. כל המסיבה השקה אותנו.. אפשר לומר שהפכנו לחברים. והתוצאות משוגעות ! הוא כל כך אומנותי ומיוחד ואנחנו פשוט מאוהבים בתמונות .
מוסיקה פלוס 159 חתונות
       
מוסיקה פלוס חברה עשו עבודה נהדרת, נתנו את היחס הכי אישי ודאגו לכל הבירוקרטיה בצורה הכי נעימה שיש. נועם צלנר הדיג׳יי שלנו היה פשוט מושלם. הקשיב לכל הבקשות שלנו ושילב את זה בצורה מושלמת במסיבה. כל החברים פשוט לא מפסיקים לדבר על כמה שהמסיבה הייתה הכי טובה שהם היו בה ושהדיג׳יי פשוט אלוף!
סיפור | יונתן קנס... 20 חתונות
       
אין אין אין על יונתן. היחס האישי, ההומור, הייחודיות, ההשקעה, האכפתיות . פשוט אין כמוהו ואנחנו מאושרים שבחרנו בו לצלם את סרט החתונה שלנו. כי מעבר לסרט קיבלנו ליווי כיפי, אישי ומצחיק לאורך כל יום האירוע והאירוע העצמי וזה פשוט הוסיף המון!
אביגדור 48 חתונות
       
אין מילים לתאר כמה אנחנו מאושרים שבחרנו באביגדור. במשך כל התהליך הרגשנו שאנחנו מוקפים בצוות הטוב ביותר שקיים, המקצועי והאדיב ביותר. מנהלת המכירות מיכל ומנהלת האירוע אנדראה היו פשוט מושלמות ובלעדיהם זה לא היה אותו הדבר. אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות- על המקום המיוחד, על הקונספט (חתונה הפוכה) שפתאום נראה לכולם הרבה יותר הגיוני, על האוכל ״הטעים ביותר שאכלנו אי פעם בחתונה״, על השירות של המלצרים והברמנים המקצועיים.. בקיצור יותר טוב מזה אין.
פיתוח: אראדון בניית אתרים