6
מי עשה לנו את החתונה?
Adi Solomon Make ... 55 חתונות
       
לא היה לי ספק שעדי תהיה זו שתאפר ותסרק אותי אחרי שאיפרה וסירקה את אחותי לפני שנתיים, היא המאפרת הראשונה והיחידה שהתקשרתי אליה. כבר בפגישה הראשונה לניסיון התאהבתי בה, בידי הזהב שלה ואנרגיות המדהימות שלה. את הבוקר של החתונה היא עשתה מושלם,הרגישה אותי,הרגיעה אותי והאנרגיות שלה עשו את התהליך למושלם אין לדבר בכלל על התוצאה הסופית!! איפור ושיער שנשארו כל הערב כמו בהתחלה,מחמאות בלתי פוסקות. עדי מדהימה עם כישרון יוצא דופן אחת הבחירות הכי מוצלחות שלי ביום הזה!!!
גני כנען 74 חתונות
       
כל התהליך היה ממש כייפי מלא בעזרה ובסבלנות של הצוות המדהים, תמיד היו זמינים בכל שעה ולכל בקשה שלי העיצוב היה בדיוק מה שביקשתי ורציתי, האוכל היה מעולה וברמה וכולם מחמיאים לנו עליו!! צוות הבר היה יותר ממושלם ודאג לנו כל הערב!! דורון-אתה מדהים ותמיד תמיד דאגת שאני לא אדאג!! באמת היה לנו אירוע מושלם!!
ג'ינג'ר צלמים 67 חתונות
       
לא היה לי ספק מהשנייה הראשונה שהתיישבנו בפגישה שפיטר ורוני הם הבחירה המושלמת בשבילנו, הם קלטו אותנו, במיוחד את בעלי שלא רצה כלכך להצטלם מהרגע הראשון.. ביום החתונה פשוט נתנו תחושה נעימה,רגועה,זרמו איתנו תיעדו כל רגע ביום המושלם שלנו....והתוצאות מדהימות..
אליה וטין | Elia ... 21 חתונות
       
מדהימה!! שראיתי את התמונות באתר ידעתי שאמצא שם את השמלה שלי, וככה באמת היה בשמלה הראשונה שמדדתי!! השמלות של איליה נוחות בטירוף ומלאות באהבה והשקעה. כל התהליך היה מדהים,מלא בסבלנות ,בהקשבה ובאמת יצאתי סופר מרוצה מהשמלה, לא הפסקתי לקבל מחמאות כל הערב, והכי חשוב שהיה לי נוח! איליה את מדהימה!!!!!!!!תודה כל הכל!!