8
מי עשה לנו את החתונה?
mint design | עיצ... 11 חתונות
       
עיצוב הוא דבר חשוב עבורי בחיי הפרטיים והיה חשוב לי על אחת כמה וכמה ביום החתונה שלי! העיצוב עושה את הארוע, יוצר את האווירה ואת החוויה. העבודה מול שלי ממינט הייתה כל כך נעימה, חיובית ומקצועית. היא מיד הבינה איך אני רוצה שהחתונה שלי תראה ועזרה לי להביא את הרעיונות שלי מדמיון למציאות. היא העלתה רעיונות יצירתיים, עזרה בבחירת הצבעים והעיצוב ושיתפה אותי בכל צעד של הדרך בסבלנות ונעימות רבה. שלי עובדת עם כל הלב, בתשוקה והתלהבות וההרגשה היא שכל חתונה חשובה וייחודית עבודה. היא עשתה מעל ומעבר כדי ליצור חתונה יפיפיה ובלתי נשכחת. כל מה שיכולתי לבקש בעיצוב החתונה התממש והכל היה נראה פשוט מדהים! כל האורחים הסתובבו וצילמו את העיצוב באירוע Jולא הפסיקו לדבר על כמה הכל היה יפה :) הכל היה פשוט מושלם ולא יכולתי לבקש יותר, ממש מעל ומעבר לכל מה שיכולתי לבקש!
טלי הנדל | Tali H... 19 חתונות
       
מה אפשר להגיד על השמלות של טלי הנדל שעוד לא נאמר? השמלות פשוט מדהימות, מדויקות, מחמיאות ובאיכות שאי אפשר לתאר! הגעתי לטלי אחרי שהסתכלתי על תמונות באינטרנט וכל השמלות שאהבתי, התברר לי שהיו בעיצוב שלה. היא הייתה המקום הראשון והאחרון אליו נכנסתי! לאחר פגישה אחת עם גליה, שבה היא הבינה בדיוק מה הסגנון שלי , ובתוך דקות ספורות, ידעתי שזה המקום שלי, שאני רוצה לסגור על שמלת החתונה אצל טלי הנדל ולא היה לי צורך להסתכל במקומות נוספים. החוויה של תפירת שמלה אמורה להיות מלחיצה אבל היא הייתה נעימה ורגועה ובכל שלב בתהליך הרגשתי שאני בידיים הכי טובות שיש! טלי וסימון גרמו לי להרגיש שהכול תחת שליטה כבר מהמדידה הראשונה, הסבירו לי את השלבים והיו מדויקים וקשובים. התוצאה הייתה ללא ספק מעל ומעבר למה שיכולתי לתאר! הרגשתי כמו נסיכה, בשמלה שמחמיאה לי ברמות שלא ידעתי שאפשריות. ומעבר לזה האווירה הייתה מדהימה ובכל פעם רק חיכיתי למדידה הבאה! תודה ענקית לכל הצוות שעזר לי בתהליך ה"מעט" מלחיץ הזה, בייעוץ (כולל בדברים מעבר לשמלה), הקשבה וסבלנות אין סופית ובעיקר על התוצאה הסופית!
רות טולדו | איפור... 70 חתונות
       
רות הייתה מדהימה ביום החתונה ואני ממליצה עליה עם בהמון חום ואהבה! אל רות הגעתי דרך המלצות של מבינות עניין. כבר בפגישה הראשונה עם רות, באיפור הניסיון, הרגשתי כמה היא נעימה, מקצועית, מבינה את העבודה ומאפרת פשוט מדהים! ביום החתונה היא הייתה הראשונה שהגיעה והפגינה אחריות, רצינות ויחס מקצועי. היא באה עם המון מצב רוח טוב ואכפתיות ועזרה להעביר את הבוקר בצורה ממש נעימה ורגועה! מעבר לכך, ללא ספק האיפור היה מדהים, עדין ורומנטי בדיוק כמו שרציתי, קיבלתי המון מחמאות והוא לא זז מילימטר כל האירוע!!
המיתוגיה | Hamitu... 6 חתונות
       
העבודה מול המיתוגיה הייתה מאוד מקצועית ונעימה. ההזמנות יצאו מדהים וקיבלתי עליהם המון מחמאות! היה לי מאוד חשוב שהכל יהיה מדויק והם המשיכו ועזרו לי עד שהכל היה מושלם :) הם עזרו לי להבין את האופציות למיתוג בחתונה ומה האפשרויות העומדות בפניי בצורה מאוד רצינית ומקצועית.
ממגנטוס מגנטים לא... 2 חתונות
       
ממש כמו עוד צלם באירוע. מקצועיים, מוכשרים ואיכות מדהימה של מגנטים! כל התמונות ממש מיוחדות ויפות, לא רק תמונות העמדה. ושמתי לב שאחרי החתונה מלא חברים שלנו החליפו את התמונת פרופיל לתמונה מהמגנטים, חושבת שזה אומר הכל :)
פיתוח: אראדון בניית אתרים