5
מי עשה לנו את החתונה?
הבאר של סבא 56 חתונות
       
חתונת שישי, מהפגישה הראשונה עם חלי המקסימה, דרך דודי מנהל המקום ושלומית שליוו אותנו בכל הפגישות, אבי מנהל האירוע והבר "זויה" עם שחף המהממת, עם כל החששות והרצונות שהיו לנו הכל נעשה במקצוענות אמיתית ובחיוך גדול, Mint Design שנתנו צבע מדהים בדיוק כמו שחלמנו ליום שישי שלנו בשיתוף "המיתוגיה".
די ג'יי פיני דקל ... 28 חתונות
       
פיני דקל הוא ת-ו-ת-ח , מהפגישה הראשונה עם פיני בביתו, אחרי שיחה קצרה איתנו, ידע לקלוע בול לטעם המוזיקלי שלנו, לתת המלצות על שירים לחופה / קבלת פנים, שימוש באפליקצייה מדליקה שיש בה גם המלצות וגם אפשרות להעלות שירים מהבית, האורחים לא מפסיקים להחמיא על המוזיקה שהייתה לנו בחתונה. בחתונה עצמה אפילו ירד לרקוד איתנו ברחבה, אם אתם חושבים איזה די ג'יי לבחור אל תבזבזו את הזמן בפגישות אם אינסוף די ג'יי , רק פיני דקל !! - אם אתם רוצים חתונה בלתי נשכחת שהאורחים לא יירדו מהרחבה. תודה לך פיני על חתונה בלתי נשכחת! הדר ודניאל
טעם וצבע 69 חתונות
       
האוכל המדהים טעם וצבע בניצוחו של דורון השף ומנהל הקייטרינג ליעוז המדהימים, ידו המוכשרת של דורון שבישל אוכל שאנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות עליו וליעוז שניצח על כל המנות שיצאו והצוות המוכשר שדאגו שאף אורח לא יחכה לאוכל ( מזנון ), כל אורח עם הדרישות המיוחדות קיבל בדיוק את האוכל שמתאים לו ( היו לנו צמחוניים וצליאק) , רק בזכותם כל האורחים שלנו יצאו מאוד מרוצים. דאגו גם לנו במהלך האירוע ואחריו לאוכל, אין אורח שלא יצא מרוצה. טעם וצבע ! תודה לכם אתם גדולים מהחיים.
Happydays הפקות |... 31 חתונות
       
ללירון מ-Happydays, הגענו קצת מפוחדים, היה לנו תמונה בראש איך אנחנו רוצים לעשות את החתונה שלנו ולירון עזרה לנו באדיבות, המון סבלנות ובאהבה גדולה לקחת את כל הספקים של הבאר של סבא ולאחד אותם לחתונה אחת מדהימה שלא הפסקנו לקבל מחמאות. תודה רבה לירון וצוות Happydayys :)
ינאי רובחה - צלם 19 חתונות
       
ליווה אותנו מהשעות הקטנות של הבוקר דרך כל האירוע, דאג יחד עם צלם הווידאו המוכשר שלו יוסי וצלם העזר שהגיע בהמשך היום ולא הפסיק לתעד את היום המיוחד שלנו, תמיד עם חיוך, תמיד עם דאגה ומקצועיות מדהימה. ינאי - תודה! :) הדר ודניאל