5
מי עשה לנו את החתונה?
לימור רוזן | Limo... 17 חתונות
       
העבודה עם לימור ועם הבנות בסטודיו הייתה נהדרת. את השמלה ישר ידעתי שאשעה אצל לימור, אחרי שראיתי מקומות נוספים והבנתי שאצל לימור יש את מה שאני מחפשת. לאורך התקופה החלפתי את השמלה ובכלל היו לי לא מעט שגעונות. לימור והצוות היו קשובות, סבלניות, אדיבות ומקצועיות. השמלה גרפה מחמאות, וגם חודש לאחר החתונה החמיאו לי עליה. היה פשוט נהדר. תודה רבה!!
עלי דפנה - הקייטר... 65 חתונות
       
מעולם לא ציפיתי שאוכל בחתונה יהיה משהו שיש לדבר עליו ומבחינתי היה חשוב שזה יהיה אכיל ותו לא. התגובות לגבי האוכל הדהימו אותי - האורחים שיבחו את הקייטרינג, טענו שהכל היה מצוין וטעים וציינו במיוחד לטובה את הסטייקים והקינוחים. ללא ספק עשיתם מעל ומעבר למה שציפינו והפכתם את החתונה לחוויה מיוחדת במינה. תודה תודה תודה!
הנחלה 78 חתונות
       
הייתה לנו חתונה נפלאה וכולם נהנו. מההתחלה כשהגענו למקום, עוד בחורף כשהכל סגור, ידענו ששם נתחתן והרגשנו בבית. זו הייתה הבחירה הטובה ביותר שהתאימה לנו בדיוק. ממליצים בחום ומחכים לחזור למקום בתור אורחים! :)
נגה רץ | Noga Ratz 15 חתונות
       
נגה הייתה סבלנית אתנו מהרגע הראשון - לא משנה כמה שאלות שאלתי, היא ענתה בשמחה וברצון. כשהעלתי רעיונות שלטעמה היו מיותרים ויקרים היא העירה לי על כך כדי שנוכל לחסוך איפה שאפשר. החתונה הייתה מעוצבת בצורה יפייפיה והאורחים לא הפסיקו להחמיא לנו על העיצוב. מאוד נהננו ונגה מומלצת בחום!
לוז | Luz 60 חתונות
       
העבודה עם luz הייתה מצוינת, כבר מהפגישה הראשונה הרגשנו שאנחנו באותו ראש עם הצלם (אביב) וידענו שאיתו אנחנו רוצים לעבוד. לאורך היום האווירה הייתה מאוד נעימה, קלילה ורגועה. הצלמים היו מאוד קשובים, ובאיזשהו שלב כשכבר היה לי מאוד חם ורציתי לקפל הם זרמו איתי ולא התעקשו. מאוד מרוצה ומאוד ממליצה :)

החתונה של דפנה ויובל 9.9.16 | הנחלה

שמור חתונה 5
שפלה   פתוח   קיץ
פיתוח: אראדון בניית אתרים