9
מי עשה לנו את החתונה?
printmypic 82 חתונות
       
אריאל ושותפיו היו מקוצעיים מאוד מהרגע שבר יצרנו קשר! חיפשנו משהו יוצא דופן עם וייב יותר רטרו שיתאים לאווירה ושאר הקונספט של האירוע. איך שנתקלתי בPrintMyPic באינטרנט התרשמתי מהאיכות והייחודיות של עמדת הפולורויד (ועמדת האלבום). אריאל והצצות דאגו ללוגו, לתיאום מיקום העמדה באולם עם מנהל האירוע ולעיצוב אלבום יפיפה שנשאר אתנו לאחר האירוע כמזכרת. ממליצה בחום למישהו שמחפש משהו מקורי ואומנותי לאירוע!
סוקה תל אביב 21 חתונות
       
אין אין אין מלים לתאר כמה אנחנו מרוצים מהמקום והצוות של המקום הזה! איך שנכנסנו לסוקה התאהבנו בעיצוב, בתחושת החמימות, האינטימיות ובאווירה שלא התקרבנו להרגיש בשום מקום אחר. למי שמחפש חתונה באווירה אורבנית אבל משפחתית וחמה - הסוקה הוא המקום המושלם. לאורך כל התהליך, יובל (אחד הבעלים) ומוטי (מנהל האירוע הכי תותח שיש) ליוו אותנו יד ביד, היו זמינים לכל שאלה, הרגיעו אותנו ונתנו לנו להרגיש כאילו אנחנו היחידים שמתכננים אירוע במקום. מעבר לכך, הסוקה עובדים עם הספקים הטובים ביותר בשוק וכל המלצה הייתה נצחון - המעצבות של המקום, קייטרינג המקום ועוד. הסוקה הייתה ההחלטה הכי טובה שיכלנו לקבל ותמיד נזכור את האולם כ'הבית' של החתונה :) אז שוב תודה!
הפידייז | Happy... 19 חתונות
       
אין מלים לתאר! עברנו על התמונות בלופים וכל תמונה יפה יותר מהשניה! אנחנו כל כך מעריכים את העבודה הקשה, התמיכה, הליווי הקליל והמצחיק ומתן התחושה הכייפית. התמונות יצאו מעל המצופה ואין ספק שכל פעם שנפתח את האלבום רק נחייך :) ממליצים בלב שלם ובאהבה רבה.
פיתוח: אראדון בניית אתרים