7
מי עשה לנו את החתונה?
טעם וצבע 81 חתונות
       
כבר באירועים אחרים שהייתי בהם שטעם וצבע היו הקייטרינג האוכל היה מושלם. ואז כשזכינו לעבוד איתם הבנו כמה מקצוענים הם, עבודה מדויקת, מלאת מחשבה בכל פרט ופרט. הטעימות היו מדהימות והאוכל נראה מגרה וטעים. קיבלנו מחמאות רבות על האוכל (לא משהו שלא ידענו קודם:)) והקינוחים היו מושלמים (כך אמרו גם האורחים). ההתנהלות מולם היתה מסודרת ומאורגנת היטב, הם היו קשובים לבקשותינו ותמיד המליצו על הטוב ביותר עבורנו, ועבור הסוג חתונה שעשינו. ממליצים בחום!!!! מחכים לאכול שוב את האוכל שלכם בחתונות של חברים!!!! גלית ואלון יפת.
ענת מנוס | Anat M... 18 חתונות
       
כשבחרתי בענת לעצב לי את שמלת החלומות שלי ידעתי שעשיתי בחירה נכונה, כמה השקעה, כמה מחשבה, כמה התאמה אישית לכל עצם בגוף:). התהליך היה מהנה, מרגש והתוצאה הייתה לא פחות ממושלמת. בא לי ללבוש את השמלה שוב ושוב!! השמלה גרפה מלא מחמאות ובצדק! היה לי חשוב שהשמלה תאפיין אותי וכך היה. תודה ענקית על חוויה מושלמת ושמלה עוד יותר ממושלמת!!! גלית
מעיין ברגמן מוסיק... 53 חתונות
       
מעיין התותח!! כבר שיצאנו מהפגישה הסתכלנו אחד על השני ואמרנו ברור שכן!!! לא היה ספק שמעיין אחד הטובים!! הוא קרא אותנו ואת הקהל בצורה הכי טובה שיכולה להיות. המוזיקה הייתה מדהימה!!! העבודה מול מעיין הייתה תמיד נעימה, קשוב, זמין, מבין, ונותן ביטחון שהכל יהיה מעולה ובאמת ככה היה. איש מיוחד ומהמם, עשית לנו חתונה מדהימה.. בתור אחת שלא ממש אוהבת לרקוד באירועים הרגשתי הכי בנוח והכי מושלם בעולם. גלית ואלון.
רותם ברק - צלם 34 חתונות
       
כבר כשרותם פתח לנו את הדלת כשהגענו לפגישה איתו האנרגיות שלו הורגשו ונתנו תחושת בטן נהדרת. במהלך הפגישה הכל התחזק ומיד בפגישה סגרנו עם רותם. ביום החתונה רותם בא עם האנרגיות החיוביות שלו ופיזר אותן . החברים שלנו שהצטלמו איתנו עפו עליו והיה לנו מדהים איתו. גם המשפחות. במהלך החתונה לא הרגשנו אותו.. גם בחופה היה לנו חשוב לבחור בצלם שלא יסתיר לקהל וכך רותם והצוות עובדים. התמונות יצאו מ ו ש ל מ ו ת !!! ממליצים על רותם בחום. בן אדם מדהים וצלם בחסד!!! גלית ואלון 6.4.16
האחוזה - בית חנן ... 100 חתונות
       
המקום המושלם להתחתן בו!!! לא היה לנו ספק שהחתונה שלנו תתקיים באחוזה. השירות, האדיבות, האוכל!!!!!, המקום הקסום עם האווירה הכי קסומה בארץ. כל פניה, שאלה, בקשה התקבלו באהבה גדולה ובהמון נכונות לעזור ולבוא לקראתנו. הצוות המושלם, פולה, רוית, כפיר, יגאל, כולם כאחד היו מושלמים ומדהימים. הפרגון מהאורחים ענקי. תמיד שומרים על רמה גבוה ותכנון מדויק. טעם וצבע הקייטרינג המושלם!! לא מפסיקים לשלוח לנו תגובות על האוכל וכמובן הקינוחים המושלמים. . תודה לכל צוות האחוזה וטעם וצבע על חתונה פשוט מושלמת!!! לא יכולים לחכות להיות מוזמנים שוב לחתונה אצלכם. אוהבים, גלית ואלון יפת 6.4.16:)
פיתוח: אראדון בניית אתרים