7
מי עשה לנו את החתונה?
printmypic 82 חתונות
       
מושלם מושלם מושלם וכל מילה נוספת מיותרת! אריאל בן אדם מקסים, וכל האורחים גם ציינו זאת בפנינו לאחר האירוע, וגם אנחנו כחתן וכלה הרגשנו אותו ואת הדאגה שלו שיצאו גם לנו תמונות מושלמות! העמדה מיוחדת במינה, התמונות איכותיות ברמות והשירות מעל ומעבר! אין ספק שאתם עוד אחת מהבחירות המוצלחות שלנו! ממליצים בחום!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה על הכל!!!!!!
ינאי רובחה - צלם 19 חתונות
       
אחד הדברים החשובים ביום החתונה זהו הצלם! לא רק מפני שהוא מתעד את הרגעים המאושרים ביותר בחיינו אלא גם מפני שהוא מלווה את החתן והכלה למהלך כל היום! אין לנו ספק של ספק שינאי רובחה הוא ה-צלם שכל זוג היה רוצה ביום חתונתו! לא רק שינאי הפך את היום שלנו לקליל, מהנה, מצחיק, זורם ומושלם אלא שהפך אפילו לחלק מהמשפחה! כולנו כל כך נהנו מהיחס והשירות האדיב, החיוך, המקצועיות והכנות. מעבר להיותך כשרוני בטירוף אתה בן אדם זהב! תודה על הכל, מתים עלייך!
ענת רזמוביץ ועינת... 14 חתונות
       
שירות מקצועי ברמה שאף אחד בארץ לא משתווה לכך, עבודה רצינית, מדוייקת, אמידה ואמינה! אין ספק שאתן יודעות את העבודה, מבינות את חשיבותה ולוקחות אותה למקום אומנותי! פרגנתן, הרגעתן והשקעתן לאורך כל התהליך ובמיוחד ביום החתונה אני ואמא הכי היינו מרוצות בעולם! כמו שיצאתי מהבית כך גם חזרתי! אין דברים כאלו!
האחוזה – מודיעין ... 87 חתונות
       
התחתנו בתאריך ה31.08.15, נכון, תהליך ההכנות מלווה בחששות ודאגות מסויימות, אך להתחתן באולם ״האחוזה״, הייתה הבחירה הכי נכונה ומושלמת שכל זוג רק יכול לחלום עליו! בחיים לא האמנו שנהנה כמו שנהננו, גם באירוע עצמו וגם מהשיחות וההודעות שקיבלנו (ועדיין מקבלים) מכלל האורחים. חווית השרות יוצאת דופן, מלצרים, ברמנים, עיצוב אולם מחסיר פעימה ואוכל גורמה מטורף - אין אורח שלא נפעם מהאירוע המושלם שלנו! טיפ - לסמוך על כל בעלי המקצוע באולם ולתת להם לעשות את העבודה שלהם בדרך שלהם, זה מה שיצר את האווירה החיובית והשמחה אצלנו בחתונה כל כך! האורחים שלנו סיכמו את האירוע - ״אם הייתם יכולים להתחתן ב״אחוזה״ עוד פעם, או להמשיך את החתונה יום נוסף היינו שמחים מאוד״! מעריכים מאוד, אוהבים מאוד, תודה רבה על הכל...
ALPHA | אלפא 39 חתונות
       
היה אליפות!!! אין לנו איך להסביר עד כמה נהנינו ואנו מודים לכם... אין לנו כל צל של ספק שעשינו את הבחירה המושלמת...כל שיר היה בעיתוי הנכון עם הגישה הנכונה! האהבה והמקצועיות הורגשו לאורך כל האירוע! זו לגמרי אומנות! כל אירוע שניקח בו חלק, תהיו במחשבותינו ונרצה לראותכם... נכנסתם לנו ללב ואנחנו ממש ממש מקווים שניפגש עוד, רק בשמחות!!! יניב אוחנה ואביאל ברנט עשו לנו את החתונה!!!
פיתוח: אראדון בניית אתרים