3
מי עשה לנו את החתונה?
קייטרינג אבשה 44 חתונות
       
הקייטרינג הראשון שראינו וללא שום היסוס החלטנו שאבשה ינצח על האוכל בחתונה שלנו. היה טעים טעים טעים, אבשה והצוות דאגו לארוחה מושלמת באירוע ענק ומגוון מאוד מבחינת גילאים ומוצאים. כולם יצאו עם חיוך ענק על השפתיים, בהזדמנות זו אגיד תודה גדולה לאבשה, אושרת וניר המקסימים שהיו לצידנו בכל שעה עם תשובה כנה והגיונית לכל דבר. מומלצים בחום ואהבה גדולה.
הילה גאון 54 חתונות
       
לסטודיו של הילה הגעתי לאחר שהייתי בשני מקומות אחרים, שבהם אמרו לי פשוט לנסות לדמיין איך תראה השמלה ללא כל אפשרות למדוד ולהרגיש את השמלה. מהר מאוד הבנתי שזה לא התהליך שדמיינתי בראש. אל הילה הגעתי דרך המלצה חמה של חברה טובה, אפשר לומר שברגע שנכנסים לסטודיו שלה מקיפים אותך כל כך הרבה גוד וייבס שפשוט לא בא לך לצאת משם ולהשאר ולמדוד הכל! השמלה הראשונה שהילה נתנה לי למדוד היא השמלה שאיתה התחתנתי. הילה קלעה בול לטעם שלי, ובחרה גזרה שכל כך החמיאה לגוף שהייתי נטולת מילים. חשוב לציין שהילה נכחה בכל מדידה, ותמיד קיבלה אותי עם חיוך מרגיע. אחת הבחירות הכי מוצלחות שלי לאורך כל התהליך. הילה אין עלייך! המון תודה.
מגנטינה - מגנטים ... 4 חתונות
       
המגנטים הכי חדים, טובים, ועמידים לאורך זמן מכל חתונה שראיתי. יוסי בנאדם מושלם, כיף לסגור איתו אירוע ולא מרגישים אותו בשום שלב של האירוע. תודה גדולה על הכל, מומלץ בחום.
אביב וטלי 22 חתונות
       
איזה זוג כיפי, תודה על כל שניה איתכם, גרמתם לנו לחייך ולהנות מצילומי חוץ באחד מהימים הכי חמים ביולי, פשוט לא מרגישים שאתם שם (בקטע טוב כמובן), תודה ענקית על היחס, החיוך והמקצועיות האינסופית.
ביער גן ארועים 87 חתונות
       
המקום המושלם לחתונה בארץ, יחס משפחתי מהפגישה הראשונה עם עומר המקסים, האווירה הכי טובה h, על ההגברה והתאורה אין מה להגיד - פשוט הכי טוב שיש.
פיתוח: אראדון בניית אתרים