3
מי עשה לנו את החתונה?
גליתא | עיצוב בפר... 11 חתונות
       
גלית היקרה! תודה רבה לך על הסבלנות, ההשקעה, ההקשבה וההבנה. סידורי הפרחים לא היו פחות ממושלמים, בדיוק כמו שרציתי, עם הצבעים שרציתי והתחושה שקיוויתי שתיהיה למקום! לא נשארה צנצנת אחת על השולחן, האורחים התלהבו מאוד מהקונספט ולקחו את הצנצנות בסיום האירוע! הריח ששרר באולם היה פשוט מדהים! רואים שאת עושה את הסידורים בהמון אהבה, חיה ונושמת את התחום! תודה רבה לך על הכל! ❤️ ממליצה בחוםםם רב!
BeatBand | הרכבים... 10 חתונות
       
ביטבנד הם פשוט להקה אדירה!!! ללא ספק יודעים לעשות שמח, להבין בדיוק את הטעם של הזוג שיושב מולם, מאוד קשובים ומתנהלים עם כל זו בצורה מאוד אישית. ללא ספק הם מוסיפים המון לאירוע! מקצועיים ביותר וגורמים לאוירה כל כך כייפית ונעימה. תודה רבה על ערב מקסים! :)
טלי הנדל | Tali H... 13 חתונות
       
כשהגעתי לראשונה לסטודיו של טלי הנדל ידעתי ששם אעשה את שמלת הכלה שלי! האוירה בסטודיו היתה קסומה! אהבתי כל דגם יותר ויותר... הצוות היה מקסים! לבסוף חיברנו תוצר חדש שהיה שילוב של כל מה שאהבתי ורציתי בשמלת כלה. טלי, גליה וסיימון תמיד היו קשובים, אכפתיים ומרגיעים... מדויקים וחרוצים! השמלה גרפה מחמאות אין ספור! ממליצה בחום!!!
האחוזה - בית חנן ... 85 חתונות
       
לא יכולנו לבקש מקום, צוות ויחס כמו שקיבלנו באחוזה! הסבלנות של כל הצוות- פולה, יגאל ואלי, היחס האישי, האכפתיות, הרצון שלהם להפוך את היום הזה למיוחד כל כך באמת לא היה ברור מאליו. לאורך כל התהליך תמיד נעננו בחיוך, בחיוב... תמיד הקשיבו, ייעצו ועזרו! האורחים נהנו מאוד ולא הפסיקו לדבר על היופי של המקום, האוכל הטוב, רמת השירות והאוירה. תודה רבה לכל צוות האחוזה על שאיפשרו ליום הזה להיות קסום!! ממליצים בחום!