6
מי עשה לנו את החתונה?
זברה מוסיקה | zeb... 94 חתונות
       
נדב אגמי מזברה מיוזיק הוא מקצוען. איכות העבודה נכרת במליון הסגנונות שהוא יכול לנגן, ואפילו להנות מהכל. הוא קורא את הקהל ויודע לשמור עליו ברחבה. נהנו מאוד בארוע ופשוט לא הפסקנו לרקוד ארבע שעות רצוף. קיבלנו ביקורות מעולות על המוזיקה, כל אמרו שהדיג'יי מדהים. בא לנו ללכת עכשיו למסיבה שנדב מנגן בה. יאללה ביי.
מור אלנקוה צילום 121 חתונות
       
מור הוא הכל- צלם מקצוען והכי חשוב, בן אדם מדהים! החיבור שלנו איתו קרה בשניה שנפגשנו, התאהבנו בו. ישר רצינו להתחתן איתו, אז הכי קרוב היה לבחור אותו שיצלם את החתונה שלנו. התלהבנו מאוד מהזוית ראיה שלו ואת הצורה בה הוא לוקח את צילום הארועים, ששונה מאוד מצלמים אחרים בשוק. ביום החתונה היה פשוט כייף! גם כל הצוות שהגיע עם מור- הצלם וידאו איתי וצלם הסטילס יוסי היו מדהימים. גם אחרי החתונה המשכנו לעוף על מור. קיבלנו את התמונות במהירות הבזק וכל תמונה ותמונה הראתה לנו עוד משהו חדש מהארוע שלנו. מור תפס רגעים בחתונה שאף אחד לא יכל לעשות כמוהו. פשוט מאוהבים בו.
איט אירועים - eat 7 חתונות
       
היה מדהים מדהים מדהים! האוכל מעולה! קיבלנו תגובות מעולות על כל דבר שאנשים הכניסו לפה. השירות היה מצוין, כל הדגשים שחששנו מהם התנהלו בדיוק כמו שרצינו, לא האמנו שדבר כזה יכול להיות. צוות הקייטרינג ומנהל הארוע, אורן, דאגו לטפל בכל דבר באותו רגע, הכל עבד מצוין ולא היינו צריכים לדאוג לרגע. תודה רבה!
סטואה 29 חתונות
       
תכננו בכלל להתחתן במקום פתוח על הים. הגענו לסטואה והמקום והאנשים פשוט כבשו אותנו. כל הצוות של הסטואה מלא באנשים קלילים ונעימים, לימור, עמית, גיא, צילה. כולם נתנו לנו להרגיש שיש מענה על כל שטות ושהם איתנו. אהבנו לבוא לסטואה אפילו סתם לשתות קפה, תמיד היתה שם אוירה טובה. האולם עצמו מיוחד ולא סטנדרטי, הגינה פשוטה ונעימה. אנחנו מאוד מרוצים מהבחירה, האורחים התלהבו מהמקום והכי חשוב- הכל תקתק כמו שצריך, פשוט נהנו מהארוע שלנו ולא דאגנו מכלום. תודה!
פיתוח: אראדון בניית אתרים