4
מי עשה לנו את החתונה?
סוקה תל אביב 21 חתונות
       
וואו איזה מקום מושלם. בדקנו רק אולמות בסגנון חללים אורבניים ורק בתל אביב. בסופו של דבר החלטנו עליו כי הוא היה קצת יותר חמים ונעים בהרגשה והצוות מהמם בטירוף. מה שהיה לנו הכי חשוב באירוע זה אוכל ומוזיקה והם לגמרי סיפקו את הסחורה מבחינת האוכל. הכל היה טעים ברמת מסעדת יוקרה וקיבלנו מלא פידבקים טובים. חוץ מזה שכמות הקינוחים לא נורמלית והכל מושלם.
זברה מוסיקה | zeb... 94 חתונות
       
מוזיקה - יוסי חלילי מ- zebra music גם פה, לא היה לנו ספק שאנחנו נלך על זברה כי הם פשוט מעולים. כל חתונה שהלכנו אליה והיינו מרוצים מהמוזיקה הבנו בסוף שזה דיג'יי שלהם. את יוסי ראינו כבר בחתונה של חבר, אז הבנו שהוא האיש שלנו. הוא בן אדם מדהים ומצחיק לאללה והבין מאוד מהר מה יעשה לנו כיף ומי אנחנו. ידע לעשות שילוב מושלם בין הפריקים הקטנים שעדיין חיים בתוכנו לבין המיינסטרים החמוד שרצינו לשלב.
דפנה בר-אל 12 חתונות
       
דפנה היא הספקית היחידה שלא בדקתי אף אחד אחר ופשוט הלכתי עליה. איך שראיתי את הסטייל האישי שלה הבנתי שאני חייבת לקחת אותה ואחרי שראיתי את העבודות שלה לא היה לי ספק בכלל. היא מקצועית מאוד ומעל הכל בן אדם מקסים עם וייב נעים ורגוע מאוד. משהו שמאוד הכרחי ליום כזה.
אביטל ספורטה 33 חתונות
       
אביטל היא פשוט קסם מהלך. לא בדקתי הרבה מקומות, אבל ברגע שנכנסתי אליה ישר הרגשתי בבית ונוח. גם אביטל וגם התופרות שלה נשים מקסימות שנתנו לי להרגיש הכי בנוח בעולם ושהן יעשו הכל כדי שאני אהיה מרוצה ושהכל ישב במקום. אביטל הבינה מאוד מהר מי אני ומה הסגנון שלי ואפילו שבאתי עם רעיון מסוים היא הצליחה למצוא לי שמלה שהרבה יותר החמיאה לי והתאימה למי שאני כי היא פשוט מקצוענית אמיתית ועשתה לי את השמלה המושלמת.
פלורי | Flory 5 חתונות
       
הבנות נעימות ממש והבינו מיד מה אנחנו מחפשים. בסופו של דבר כשהגענו לאולם ביום החתונה הכל נראה מעולה והיה מאוד מרגש לראות איך הכל יצא לפועל. נתנו להן הנחיה די פתוחה של פרחים במלא צבעים והן פשוט ביצעו את זה בצורה מושלמת.

החתונה של אביטל ודביר 5.11.16 | סוקה תל אביב

שמור חתונה 4
שרון   משולב   חורף
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה


פיתוח: אראדון בניית אתרים